Aikataulu

13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00
01:15
01:30
01:45
02:00
02:15
02:30
02:45
03:00
03:15
03:30
03:45
04:00
04:15
04:30
04:45
05:00
05:15
05:30
05:45
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00
01:15
01:30
01:45
02:00
02:15
02:30
02:45
03:00
03:15
03:30
03:45
04:00
04:15
04:30
04:45
05:00
05:15

Peace Stage

Peace Stage

Portit auki

EMMA & MATILDA

14:30 - 15:30

Antti Autio

16:30 - 17:30

KUUMAA

18:30 - 19:30

ALMA

20:30 - 21:30

070 SHAKE

22:45 - 00:00

YleX Stage

YleX Stage

Portit auki

JAAKKO KULTA

13:45 - 14:30

SAIMAA

15:30 - 16:30

LYYTI

17:30 - 18:30

URSUS FACTORY

19:30 - 20:30

Acid Arab

21:30 - 22:45

MELO

00:00 - 01:00

HS Stage

HS Stage

Portit auki

LEMPI ELO

13:30 - 14:10

VIITASEN PIIA

14:50 - 15:40

EEVIL STÖÖ

16:10 - 17:10

Augustine

17:50 - 18:50

YEBOYAH

19:30 - 20:15

BOKO YOUT

20:55 - 21:45

LASTEN HAUTAUSMAA

22:30 - 23:20

AAVIKKO

00:00 - 01:00

Elektrolinna

Elektrolinna

Portit auki

NIGHTRADIO (LIVE)

18:30 - 19:30

MIIA MAGIA (DJ)

19:40 - 20:50

VIIDAKKO ON MASSIIVINEN: DJ’s Infekto & Pistolero + special guest dj ATI

20:50 - 22:00

MALLA (DJ LIVE)

22:15 - 23:40

DARUDE

00:00 - 01:30
Lataa pdf

YHTEISTYÖKUMPPANIT

Uutiset